Praca elektryk do Konstanz długotrwały projekt

PILNE
O firmie Już teraz znajdź pracę za granicą. Szukaj pracy w Niemczech, Holandii czy Austrii. Nowe oferty pracy za granicą. Aplikuj, już teraz!
Praca w Niemczech. Oferty pracy za granicą. Praca Niemcy bez języka. Praca w Holandii. Agencja Pracy za Granicą. Oferty pracy.

Szukasz pracy zagranicą? Przeglądaj setki ofert pracy w jednym miejscu. Sprawdzeni pracodawcy, legalna praca zagranicą, najwyższe stawki pracy za granicą.
Tylko tutaj znajdziesz najwięcej ofert pracy w Niemczech. Znajdź pracę także w Szwajcarii, Belgii, Holandii, Austrii a także innych krajach Europy. Posiadamy oferty zatrudnienia w przemyśle, rolnictwie, produkcji, magazynie, opiece i wielu innych. Praca za granicą od zaraz. Oferty pracy Niemcy.

Z naszym pośrednictwem znajdziesz oferty pracy za granicą „od zaraz”, pracę z darmowym zakwaterowaniem, pracę bez znajomości języka, pracę dla par, pracę sezonową/tymczasową. Nasi sprawdzeni klienci szukają pracowników bez doświadczenia we wszystkich zawodach dostępnych na rynku pracy. Pracę znajdą tu także wykwalifikowani elektrycy, hydraulicy, stolarze i mechanicy do pracy głównie w Austrii, Holandii Belgii i Niemczech.
Sposób aplikowania: praca@injobs.pl
Publikujący ofertę

Opis

Praca elektryk do Konstanz długotrwały projekt. Obecnie poszukujemy do współpracy 2 elektryków do Konstancji nad jeziorem bodeńskim. Szansa na długi projekt. Praca 50-60 godzin tygodniowo. Na miejscu są pracownicy naszej firmy.

Wymagania:

  • Auto 
  • j. niemiecki podstawa + doświadczenie jako elektryk 

Warunki:

  • stawka godzinowa 14€ netto
  • darmowe kwatera
  • umowa niemiecka

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Praca elektryk do Konstanz długotrwały projekt, imię i nazwisko”

Praca elektryk do Konstanz długotrwały projekt

Praca w Szwajcarii

Praca Austria

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Oferty pracy za granicą dla elektryków

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-02-05

Kraj – Niemcy, miejscowość Konstanz 

Wynagrodzenie – od 2600 euro netto

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12000

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica