Operator CNC

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni operatora CNC.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Salzburg (Austria)
  • Obsługa tokarki/frezarki CNC.
  • Wykonywanie pomiarów i kontroli jakości obrobionych części w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami technicznymi i normami jakości.
  • Dokumentowanie wykonanych prac i raportowanie ewentualnych problemów lub odchyleń od normy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych związanych z maszynami CNC.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód.
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe (mile widziane).

Oferujemy:

  • 2400€ netto miesięcznie.
  • Umowę o pracę na austriackich warunkach.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12.300

Lokalizacja

Zagranica