Elektryk

Umowa o pracę
Elektryk
O firmie Austriacka firma zatrudni elektryków.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Pöndorf (Austria).
  • Instalowanie, konserwowanie i naprawianie systemów elektrycznych.
  • Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych.
  • Diagnostyka i usuwanie usterek w systemach elektrycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako elektryk.
  • Uprawnienia SEP.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Znajomość norm i przepisów dotyczących instalacji elektrycznych oraz bezpieczeństwa elektrycznego.
  • Umiejętność pracy z narzędziami i sprzętem elektrycznym.
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy:

  • 2700€ netto miesięcznie.
  • Austriacką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.900

Lokalizacja

Zagranica