Częstochowa / Monter sieci i instalacji sanitarnyc

Umowa o pracę
O firmie Steam jest ekspertem w rekrutacji i zatrudnianiu!

Z nami znajdziesz miejsce pracy, nieważne czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z wieloletnim doświadczeniem, które szukają nowej drogi zawodowej.
Sposób aplikowania: Aplikacja

Dla naszego klienta, lokalnej, stabilnej firmy z Częstochowy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik budowlany - Monter sieci zewnętrznych Wod-Kan

Zakres obowiązków:

  • Praca przy budowie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • Niezbędnych uprawnień i zaświadczeń ukończonych kursów
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowści do pracy od pn-pt w godzianch 6:00 - 16:00, oraz w wybrane soboty
  • Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia
  • Pracę na terenie Częstochowy i okolic
  • Dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Koniecznie wyślij do Nas swoje CV.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 6500

Lokalizacja

Częstochowa, śląskie, Polska