Instalator gazu i wody (GWH)

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni instalatora gazu i wody.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl
Publikujący ofertę

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Bad Goisern
  • Instalacja, montaż i serwisowanie systemów gazowych i wodnych.
  • Przeprowadzanie testów szczelności i bezpieczeństwa systemów gazowych i wodnych.
  • Diagnozowanie usterek i problemów w istniejących instalacjach.
  • Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów, usuwanie wycieków, przepychanie rur itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy z rurami, zaworami, uszczelkami oraz różnymi narzędziami instalacyjnymi.
  • Zdolność do diagnozowania problemów i szybkiego znajdowania rozwiązań.
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz planów instalacyjnych.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy.
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne mile widziane.

Oferujemy :

  • 2 600€ netto miesięcznie.
  • Austriacką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Wsparcie polskich koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.300

Lokalizacja

Zagranica