Glazurnik, 2700€ netto + darmowe zakwaterowanie

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni glazurników.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Salzburg (Austria)
  • Przygotowanie powierzchni do układania płytek.
  • Układanie płytek na różnych powierzchniach.
  • Przycinanie płytek do odpowiednich wymiarów oraz dopasowywanie ich do krawędzi i narożników.
  • Wykonywanie fugowania oraz usuwanie nadmiaru zaprawy i resztek materiałów.
  • Kontrola jakości wykonanej pracy oraz dbanie o estetykę i precyzję.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako glazurnik/płytkarz, w tym znajomość technik układania płytek oraz przygotowania powierzchni.
  • Znajomość narzędzi i materiałów używanych w budownictwie takich jak poziomice, piły do płytek, kleje, fugi itp.
  • Precyzyjność, dokładność oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych związanych z układaniem płytek.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • 2700€ netto miesięcznie.
  • Umowę o pracę na austriackich warunkach.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.900

Lokalizacja

Zagranica