Spawacz WIG

Umowa o pracę
Spawacz WIG
O firmie Austriacka firma zatrudni spawaczy WIG.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Kaltenbach - Tyrol (Austria).
  • Spawanie przy użyciu metody WIG zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami projektowymi.
  • Przygotowanie powierzchni do spawania.
  • Kontrola jakości wykonanych spawów i ich naprawa w razie potrzeby.
  • Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą WIG.
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość narzędzi i sprzętu spawalniczego.
  • Dokładność, precyzja, zdolności manualne.
  • Komunikatywny język niemiecki.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • 2650€ netto miesięcznie.
  • Austriacką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.600

Lokalizacja

Zagranica