Monter fasad

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni montera fasad.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Zakres obowiązków:

  • Miejsce pracy: Linz, Wiedeń (Austria)
  • Tworzenie, naprawianie i konserwacja fasad.
  • Przygotowanie powierzchni budynków do montażu fasad.
  • Wykonywanie precyzyjnych prac montażowych zgodnie z projektem.
  • Kontrola jakości wykonanych prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie w budownictwie.
  • Znajomość materiałów używanych w fasadach.
  • Znajomość narzędzi i sprzętu używanego w pracach fasadowych..
  • Umiejętność dokładnego montażu fasad oraz estetyczne wykończenie powierzchni.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy:

  • 2500€ netto miesięcznie.
  • Umowę o pracę na austriackich warunkach.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12.800

Lokalizacja

Zagranica