Praca dla elektryka z dobrym niemieckim w Lipsku

Umowa o pracę
O firmie Już teraz znajdź pracę za granicą. Szukaj pracy w Niemczech, Holandii czy Austrii. Nowe oferty pracy za granicą. Aplikuj, już teraz!
Praca w Niemczech. Oferty pracy za granicą. Praca Niemcy bez języka. Praca w Holandii. Agencja Pracy za Granicą. Oferty pracy.

Szukasz pracy zagranicą? Przeglądaj setki ofert pracy w jednym miejscu. Sprawdzeni pracodawcy, legalna praca zagranicą, najwyższe stawki pracy za granicą.
Tylko tutaj znajdziesz najwięcej ofert pracy w Niemczech. Znajdź pracę także w Szwajcarii, Belgii, Holandii, Austrii a także innych krajach Europy. Posiadamy oferty zatrudnienia w przemyśle, rolnictwie, produkcji, magazynie, opiece i wielu innych. Praca za granicą od zaraz. Oferty pracy Niemcy.

Z naszym pośrednictwem znajdziesz oferty pracy za granicą „od zaraz”, pracę z darmowym zakwaterowaniem, pracę bez znajomości języka, pracę dla par, pracę sezonową/tymczasową. Nasi sprawdzeni klienci szukają pracowników bez doświadczenia we wszystkich zawodach dostępnych na rynku pracy. Pracę znajdą tu także wykwalifikowani elektrycy, hydraulicy, stolarze i mechanicy do pracy głównie w Austrii, Holandii Belgii i Niemczech.
Sposób aplikowania: praca@injobs.pl
Publikujący ofertę

Opis

Praca dla elektryka z dobrym niemieckim w Lipsku. Start zatrudnienia od 12.02.2024. Praca polega na testowanie urządzeń.
Gniazdka itp. muszą być testowane pod kątem działania za pomocą urządzenia testującego, z którym pracownik zostanie zapoznany. Brygadzista poświęci pierwszy tydzień na zapoznanie pracownika z urządzeniem. Znajomość języka niemieckiego jest jednak ważna, ponieważ oznaczenie gniazda musi być wprowadzone do urządzenia. Praca w tej firmie planowana jest na minimum 4 miesiące.

Wymagania:

  • Auto własne
  • znajomość niemieckiego

Warunki:

  • Stawka (z dyplomem ukończenia szkoły w zawodzie elektryka) – 15,06 euro brutto
  • 50 euro diety za każdy przepracowany dzień.
  • Zakwaterowanie – pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i łazienki
  • ok. 25-30 euro – opłaca pracownik

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Praca dla elektryka z dobrym niemieckim w Lipsku, imię i nazwisko”

Praca dla elektryka z dobrym niemieckim w Lipsku

Praca w Szwajcarii

Praca Austria

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Oferty pracy za granicą dla elektryków

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-02-05

Kraj – Niemcy, miejscowość Lipsk

Wynagrodzenie – od 2400 euro netto

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 10500

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica