Operator CNC

PILNE
O firmie Service Jobs sp. z o. o. to firma która powstała w 2018 roku z myślą i pasją do rekrutacji. Jesteśmy zlokalizowani w niedużym mieście położonym w województwie Lubskim o nazwie Żary przy placu Kardynała Wyszyńskiego 8. Specjalizujemy się w rekrutacji głownie dla Polskich przedsiębiorstw. pracowników z Polski jak z Ukrainy, po za Polską rekrutujemy dla klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
Sposób aplikowania: efilipiak.servicejobs@gmail.com

Opis

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Żary

Obowiązki:

- Obsługa i programowanie maszyn CNC
- Dobór i kontrola parametrów
- Dokonywanie pomiarów detali
- Kontrola jakości wykonywanych produktów
- Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym
- Przestrzeganie norm bezpieczeństwa
- Współpraca zespołowa
- Praca zmianowa (8 godzin dziennie pracy)

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
- Mile widziane wykształcenie techniczne
- Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie
- Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie: od 4000 zł netto do 9000 zł netto w zależności od doświadczenia

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 8000

Lokalizacja

dolnośląskie, Polska