Pracownik Serwisu

B2B/ Działalność
O firmie Invest Komfort to firma, która:
- istnieje na rynku od 1995 roku,
- do dziś zrealizowała 50 inwestycji,
- zbudowała ponad 7 000 lokali mieszkalnych, w tym usługowych, o łącznej powierzchni wybudowanych lokali ponad 468 tys. mkw.

Invest Komfort zdobył wiele nagród i wyróżnień branżowych oraz okolicznościowych.
Inwestycje zrealizowane przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. znajdują uznanie nie tylko Klientów, lecz również autorytetów branży budowlanej.
Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, a jednocześnie zawsze otwarci na nowe wyzwania i pomysły.
Sposób aplikowania: Jeżeli jesteś zainteresowany pracą skontaktuj się z nami pod nr telefonu (58) 628 95 52 lub wyślij swoją aplikację na adres DzialPersonalny@investkomfort.pl

Trójmiejski deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp. k. poszukuje do pracy odpowiedzialnego pracownika tzw. Złota Rączka, który będzie samodzielnie realizował na terenie Trójmiasta drobne prace serwisowe w nieruchomościach klasy premium.

Twój zakres obowiązków

  • prace ogólnobudowlane – drobne prace remontowo wykończeniowe w lokalach w stanie deweloperskim lub wykończonych pod klucz;

  • wykonywanie prostych prac konserwacyjnych i naprawczych w lokalach;

  • wsparcie w weryfikacji przyczyn usterek i ich późniejszym usuwaniu;

  • utrzymywanie porządku w użytkowanym samochodzie i magazynie, w tym dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia;

  • informowanie przełożonego o statusie realizacji przydzielonych zadań;

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne – branża budowlana lub pokrewne;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku, w tym umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych;

  • zdolności manualne i sprawność fizyczna;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów;

  • inicjatywa w działaniu oraz poczucie odpowiedzialności.

Mile widziane:

portfolio prac lub rekomendacje od Klientów.

To oferujemy

  • praca na pełen etat na terenie Trójmiasta;

  • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności przy realizacji prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście;

  • pracę w zespole ludzi, którzy wzajemnie się inspirują,

  • stabilne zatrudnienie.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 5000,00

Lokalizacja

Gdynia, pomorskie, Polska