Pracownik budowlany/ Zbrojarz/Cieśla

Praca w delegacji
O firmie Naszym Klientem jest krakowska firma poszukująca pracowników z Krakowa na projekty w województwie mazowieckiem, śląskim i małopolskim
Sposób aplikowania: Formularz aplikacyjny

Poszukujemy Pracowników Budowlanych i Brygadzistę do naszego zespołu. Idealni kandydaci będą odpowiedzialni za wykonywanie prac budowlanych związanych z obróbką betonu oraz szalowaniem.

Praca w delegacji - weekendy wolne

Obowiązki Pracowników Budowlanych:

  • Wykonywanie prac budowlanych związanych z obróbką betonu i szalowaniem.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości.
  • Współpraca z brygadzistą i innymi członkami zespołu.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Obowiązki Brygadzisty:

  • Zarządzanie i koordynowanie prac zespołu budowlanego.
  • Nadzorowanie postępu prac budowlanych zgodnie z harmonogramem.
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości.
  • Raportowanie postępu prac do kierownictwa.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywnej realizacji projektów.
  • Obsługa komputera w zakresie podstawowych programów biurowych i specjalistycznych programów budowlanych.

Wymagania:

  •  Minimum 2 lata doświadczenia w pracach budowlanych (prace wykończeniowe, układanie kostki brukowej itd.
  • Mile widziana znajomość technik obróbki betonu i szalowania.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych prac.
  • Znajomość przepisów BHP.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 40

Lokalizacja

Kraków, małopolskie, Polska