Murarz-Cieśla do Austrii

O firmie Polska Firma budowlana, poszukuje MURARZY do pracy na terenie Austrii.
Sposób aplikowania: info@rbsm.com.pl

Polska Firma budowlana, poszukuje MURARZY do pracy na terenie Austrii.

OFERUJEMY:

  • Pracę w zgranym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- stawki godzinowe 17-23 €/H,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Długoterminową oraz stabilną pracę,
  • Zdalną rekrutację,
  • Dofinansowanie w wysokości 50€ pierwszego dojazdu na teren Austrii.
  • Stałą pomoc i wsparcie ze strony naszego biura.

WYMAGAMY:

  • 2 lata doświadczenia w zawodzie, poparte dokumentami,
  • Czytania projektów budowlanych,
  • Znajomości technik murarskich,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • Umiejętność posługiwania się j. niemieckim- będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Murowanie ścian, stropów i innych elementów konstrukcyjnych,
  • Przygotowywanie zapraw murarskich,
  • Obsługa maszyn budowlanych,
  • Umiejętność murowania fasad z klinkieru/cegły będzie dodatkowym atutem
  • Prace murarskie na materiałach takich jak- protherm, ytong, silikaty (ręczne + mini krany), beton blok.
  • Przestrzeganie zasad i norm BHP,
  • Różne prace pomocnicze ogólnobudowlane

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o wysłanie swojego CV na adres:  info@rbsm.com.pl

Tel: 732 887 107 lub 503 127 063

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 21000

Lokalizacja

Pozostałe regiony, Zagranica