Cieśla szalunkowy - Holandia

Umowa o pracę
O firmie Agencja Pracy NEXT s.c. specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowanego personelu technicznego i inżynierów do pracy za granicą. Specjalizujemy się w następujących branżach: inżynieria, utrzymanie ruchu, mechanika, obróbka metalu, motoryzacja, instalacje (wszelkiego typu), budownictwo, inne zawody techniczne. KRAZ 18051
Sposób aplikowania: info@nextagency.eu

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Obowiązki:

  • wykonywanie tradycyjnych drewnianych form do betonu (ściany, stropy, belki, inne elementy)
  • montaż i czyszczenie form
  • wykonywanie wszystkich prac zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacją techniczną
  • pozostałe prace związane z wykonywaniem zawodu

Wymagania:

  • Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego lub niemieckiego
  • przynajmniej 2-3-letnie doświadczenie jako cieśla szalunkowy
  • prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)
  • VCA lub chęć jego zdobycia

Oferujemy:

  • w pełni legalne zatrudnienia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii
  • atrakcyjne wynagrodzenie 600 EUR NETTO tygodniowo przy 40h pracy wypłacanego na rachunek bankowy co tydzień
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport do zakładu pracy – BEZ DODATKOEWYCH POTRĄCEŃ!!!
  • dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii – 8,33%)
  • dodatek urlopowy (w wysokości 10,29 % rocznych zarobków brutto)
  • pokoje jednoosobowe!!
  • zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Holandii
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 14500

Lokalizacja

Europa Zachodnia, Zagranica