Murarz - delegacje - PILNE

PILNE
O firmie Firma z tradycjami z Źarowa, specjalizująca się w wyłożeniach ogniotrwałych
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl 536-548-851
Publikujący ofertę

Opis

Firma z tradycjami z Źarowa, specjalizująca się w wyłożeniach ogniotrwałych, poszukuje kandydata na stanowisko Murarza. Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5500 zł brutto miesięcznie plus comiesięczna premia uznaniowa.
  • Dodatkowe benefity: Delegacje oraz dodatki.
  • Lokalizacja: Województwo świętokrzyskie, z organizowanymi wyjazdami ze Smug.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac murarskich, w tym metodą natryskową.
  • Możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:

  • Minimum zawodowe wykształcenie.
  • Doświadczenie w branży budowlanej, preferowane w murowaniu pieców przemysłowych.
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Gwarancje od nas:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Regularne premie, karta posiłkowa, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz pakiet medyczny.
  • Wypłaty za delegacje.
  • Zapewniamy powroty do domu na weekendy.
  • Organizujemy transport i zakwaterowanie podczas pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

  • Telefoniczny lub poprzez przesłanie CV na wskazany adres e-mail.
  • W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o SMS o treści “MURARZ” – na pewno oddzwonimy!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 10000

Lokalizacja

Kielce, świętokrzyskie, Polska