Pomocnik elektryka

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni pomocników elektryka.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Salzburg (Austria).
  • Pomoc w instalacji okablowania, gniazdek, przełączników, oświetlenia oraz innych urządzeń elektrycznych oraz uczestniczenie w ich konserwacji.
  • Przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy oraz dbanie o ich stan techniczny.
  • Identyfikowanie i zgłaszanie potencjalnych problemów technicznych.
  • Wykonywanie prostych czynności montażowych. kablowych i innych elementów infrastruktury elektrycznej.
  • Asystowanie przy testach i pomiarach elektrycznych.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zasad działania i instalacji systemów elektrycznych.
  • Zdolność do czytania prostych schematów elektrycznych.
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy z narzędziami i sprzętem elektrycznym.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • 2400€ netto miesięcznie.
  • Umowę o pracę  austriackich warunkach.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12.300

Lokalizacja

Zagranica