Ślusarz/Spawacz z niemieckim

Umowa o pracę
O firmie Niemiecka firma zajmująca się budownictwem
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl 536548851

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Wynagrodzenie: 19,35 euro/h  + dodatki, premie, dopłaty

Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Menem

Zadania:

  • Przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych na potrzeby danej budowy,
  • Prace konserwacyjne i przeglądy urządzeń, maszyn, narzędzi oraz pojazdów,
  • Spawanie, wiercenie oraz cięcie.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie jako ślusarz lub porównywalne wykształcenie lub szkolenia,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ” – oddzwonię!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 18

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica