Monter rusztowań

Umowa o pracę
O firmie Jesteśmy częścią, założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL, która jest liderem na polskim rynku zatrudnienia.
Sposób aplikowania: cv z dopiskiem "monter rusztowań" na magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

Ewl International dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko monter rusztowań

Lokalizacja: Ebenweiler

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Praca poniedziałek – sobota (8-10h/dziennie)
  • Średnio 200h miesięcznie
  • Stawka godzinowa 19 euro brutto
  • Zapewnione zakwaterowanie płatne 7euro/dzień (oddalone 3-5 km od miejsca pracy, 1-os. pokoje z prostym wyposażeniem, wspólna kuchnia i łazienka)
  • Odzież roboczą oraz sprzęt ochronny
  • Auto służbowe

Zadania:

  • Montaż/demontaż, przebudowa rusztowań samodzielnie po otrzymaniu instrukcji od kierownika budowy
  • Załadunek i rozładunek materiału na placu budowy i jego zabezpieczenie
  • Przestrzeganie BHP na budowie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie montażu rusztowań
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B/C

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 19

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica