Monter okien

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni montera okien.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Instalowanie i regulowanie okien.
  • Dokonywanie precyzyjnych pomiarów i przygotowywanie otworów okiennych zgodnie z projektami budowlanymi.
  • Wykonywanie prac wykończeniowych.
  • Sprawdzanie i dostosowywanie okien w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu okien.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość narzędzi i materiałów używanych w montażu okien.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy:

  • 2500€ netto miesięcznie.
  • Austriacką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12.800

Lokalizacja

Zagranica