2x Elektryk (m/k/d) w Berlinie

Umowa o pracę
O firmie HAMBURGER MONTAGE PERSONAL SZUKA PRACOWNIKOW!
Hamburger Montage Personal GmbH na co dzień wspiera specjalistyczne firmy w regionie i na terenie całych Niemiec w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych/klimatyzacyjnych, elektrycznych, rurociągów i konstrukcji metalowych, w skrócie wszystko, co dotyczy technicznego wyposażenia budynku .
Sposób aplikowania: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

Aby wesprzeć nasze montaże poszukujemy pracownikow na stanowisko :

Elektryk (m/k/d)

Twoje zadania:
- Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

- Pomiary instalacji elektrycznych, obwodów i planów

- Przygotowanie i montaż kanałów kablowych oraz późniejsze ułożenie i podłączenie kabli

- Montaż gniazd, włączników światła i bezpieczników

Twój profil:
- Masz wykształcenie zawodowe jako elektryk (m/k/d)

- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub doświadczeni technicznie młodzi fachowcy

- Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole

- Wysokie zaangażowanie i elastyczność

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co cię czeka:
- Bezpieczne miejsce pracy

- Wynagrodzenie za wyniki zgodnie z taryfą BAP, dodatki, dodatki świąteczne i świąteczne

- Najwyższej klasy sprzęt z profesjonalnymi narzędziami (np. Würth) i środkami ochrony osobistej

- Osobiste wsparcie kompetentnych dyspozytorów

- Dobre możliwości rozwoju

- Różnorodne place budowy

Możesz spodziewać się ciekawych projektów jako elektryk (m/k/d), dobrych możliwości rozwoju i wynagrodzenia zależnego od wyników w dynamicznej firmie z krótkimi procesami decyzyjnymi.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 3600

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica