Hydraulik Przemysłowy

Umowa o pracę
O firmie Niemiecka firma zatrudni hydraulika przemysłowego.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv: niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Prace hydrauliczne w łodziach.
  • Obsługa maszyn pneumatycznych.
  • Obsługa maszyn przemysłowych.
  • Rozwiązywanie problemów przy projekcie.
  • Zmiana poranna: 06:00 - 15:00
  • Miejsce pracy: Greifswald (Niemcy)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracach jako Hydraulik Przemysłowy w łodziach i botach.
  • Kilkuletnie doświadczenie.
  • Prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2).
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe.

Oferujemy:

  • W zależności od znajomości języka niemieckiego: 17,00€- 20,00€ brutto
  • 20 EURO netto diety za każdy przepracowany dzień.
  • 20 EURO netto diety na zakwaterowanie za każdy przepracowany dzień.
  • Zatrudnienie na postawie niemieckiej umowy o pracę.
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy).
  • Ubezpieczenie pracownika.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12.500

Lokalizacja

Europa Zachodnia, Zagranica