Hydraulik / Operator koparki

Umowa o pracę
O firmie Holenderska firma zatrudni doświadczonego hydraulika.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem: +48 22 859 02 16 Zachęcamy do przesyłania cv: holandia@jobs.pl
Publikujący ofertę

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie i wyrównanie podłoża oraz miejsca budowy.
  • Praca przy montażu systemów odwadniających.
  • Prowadzenie wykopów.
  • Układanie i montaż rurociągów.

WYMAGANIA:

  •  2 letnie doświadczenie pracy na stanowisku hydraulik / operator koparko-ładowarki.
  • Znajomość języka holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
  • Certyfikat VCA .
  • Prawo jazdy, mile widziane własne auto.

​OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na holenderskich warunkach.
  • Wynagrodzenie od 2400 - 2600 euro netto
  • 40 godzin pracy tygodniowo.
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Nadgodziny.
  • Stawka w zależności od doświadczenia.
  • Ubezpieczenie.
  • Praca od zaraz na dłuższy okres czasu.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.000

Lokalizacja

Europa Zachodnia, Zagranica