Cieśla szalunkowy- Austria

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni cieśli szalunkowych.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Wagrain, Salzburg (Austria)
  • Projektowanie, budowa i montaż szalunków zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami projektu.
  • Sprawdzanie i dopasowywanie szalunków przed wylaniem betonu, zapewniając ich stabilność i dokładność.
  • Kontrola jakości wykonanych szalunków oraz usuwanie ewentualnych usterek.
  • Demontaż szalunków po zakończeniu wylewania betonu oraz przygotowanie ich do ponownego użycia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy.
  • Znajomość technik montażu i demontażu szalunków.
  • Znajomość narzędzi i materiałów używanych w szalunkach.
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy:

  • 2600€ netto miesięcznie.
  • Austriacką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.300

Lokalizacja

Zagranica