Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Operator maszyn zbrojarskich

Umowa o pracę
O firmie Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów .
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Opis

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn zbrojarskich (giętarek automatycznych i manualnych, nożyc do cięcia stali oraz maszyn do produkcji elementów prefabrykowanych z kręgów stalowych),
  • Praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich,
  • Praca w systemie II zmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich,
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie (zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy),
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (uczestnictwo w kursach i szkoleniach),
  • System poleceń pracowniczych.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 1111

Lokalizacja

Bielsko-Biała, śląskie, Polska