Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Operator koparki umowa niemiecka

O firmie BülBül-Tiefbau GmbH to firma specjalizująca się w budowie światłowodów. Dbamy o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Projekty zawsze realizujemy z najwyższą jakością i starannością. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę.
Sposób aplikowania: bewerbungen@buelbuel-tiefbau.de , 502 417 719

BülBül-Tiefbau GmbH to firma specjalizująca się w budowie światłowodów. Dbamy o  zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Projekty zawsze realizujemy z najwyższą jakością i starannością. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Minikoparki
  • Kopanie bruzd pod kable
  • Prace ziemne (równanie, kopanie itp.)
  • Pielęgnowanie i utrzymanie koparki w doskonałym stanie technicznym

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach drogowych/ziemnych

  • roboty wykonane z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi standardami
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • sprawność fizyczna
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kategorii c+e

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne zarobki (stawki: 17-18 EUR/h brutto)
  • ubranie robocze
  • certyfikat potwierdzający umiejętności, który jednocześnie jest referencjami
  • stałą pracę na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
  • bezpłatne zakwaterowanie — zapewnia pracodawca (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.)
  • możliwość nadgodzin oraz premii po zakończonym projekcie

Miejsce Pracy: Stuttgart, Frankfurt nad Menem

Prześlij swoją aplikację e-mailem do naszego działu personalnego:

p.kossowska@buebuel-tiefbau.de

bewerbungen@buelbuel-tiefbau.de

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy? Zajrzyj tu: https://www.buelbuel-tiefbau-gmbh.de/

Polityka prywatności *

Administratorem danych osobowych jest BÜLBÜL Tiefbau GmbH, Carl-Zeiss-Straße 22

63322 Rödermark, Telefon: 06021 40 43 5-26, E-Mail: Info@buelbuel-tiefbau.de.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BÜLBÜL Tiefbau GmbH, Carl-Zeiss-Straße 22

63322 Rödermark, Telefon: 06021 40 43 5-26, E-Mail: Info@buelbuel-tiefbau.de, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Info@buelbuel-tiefbau.de.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 17

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica