Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu

Umowa o pracę
O firmie Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.
Sposób aplikowania: Przekazanie CV
Publikujący ofertę

Opis

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności urządzeń energetycznych;
  • Delegowanie zadań oraz nadawanie priorytetów usuwanych awarii;
  • Realizowanie przeglądów i remontów maszyn produkcyjnych;
  • Zapewnienie ciągłości dostaw do produkcji energii elektrycznej, gazu, energii cieplnej, wody, sprężonego powietrza;
  • Współpraca z działami produkcyjnymi podczas realizacji zadań napraw i konserwacji maszyn i urządzeń;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz nadzór nad magazynem części zamiennych;
  • Dbanie o stan techniczny maszyn oraz porządek w obszarze DUR.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mechanika, elektryka, automatyka, mechatronika);
  • Umiejętność kierowania zespołem;
  • Zdolność do pracy powyżej 3 metrów;
  • Uprawnienia SEP do 15 kV na eksploatację urządzeń elektrycznych;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic, sprężarek, instalacji gazowej;
  • Znajomość zagadnień LEAN Management, TPM, 5S, Kaizen.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 1111

Lokalizacja

Mszczonów, mazowieckie, Polska