Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Specjalista ds. zakupów

Umowa o pracę
O firmie Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Sposób aplikowania: Aplikacje prosimy składać na stronie: www.strabag.pl/karieraKandydatów prosimy o kontakt z:  STRABAG BMTI Sp. z o.o.  Agnieszka Chojecka  tel. + 48 734 732 352  Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Opis

Zadania:

  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • realizacja zamówień
  • przyjmowanie dostaw
  • weryfikacja ilościowa i jakościowa zamówień od dostawców
  • dbałość o stany magazynowe

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 0

Lokalizacja

Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska