Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Spawacz MIG- bezpłatne zakwaterowanie

Umowa o pracę
O firmie Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego.
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl
Publikujący ofertę

Opis

Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego zatrudni pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG

Stawka: 17 euro/netto godzina

Miejsce pracy: 06889 Lutherstadt Wittenberg

Zadania:

  • Spawanie MIG zbiorników paliwowych aluminiowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje,
  • Ważne lub nieaktualne świadectwo potwierdzające kwalifikacje,
  • Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Dodatek urlopowy i świąteczny.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MIG” – oddzwonię!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 14000

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica