Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

POMOCNIK MONTERA OKIEN

Umowa o pracę
O firmie Na potrzeby naszego Klienta w Niemczech, poszukujemy osoby na stanowisko- Pomocnik Montera Okien
Miejsce pracy - Niemcy
Sposób aplikowania: +48 607 910 918 ada.kowalczyk@ewl.com.pl

Lokalizacja: NIEMCY

Tryb pracy: montaż okien w zabudowie domków jednorodzinnych

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się (Azja, Ameryka Południowa). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy.

Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Na potrzeby naszego Klienta w Niemczech, poszukujemy osoby na stanowisko- Pomocnik Montera Okien

Główne zadania:

*Montaż okien,
*Montaż okien w zabudowie domków jednorodzinnych
*Pomoc na budowie

Dlaczego ty?

Wymagania

Poszukujemy profesjonalistów z wymaganymi umiejętnościami, aby osiągnąć nasze cele:

Ddoświadczenie w pracy na budowie
Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego lub polskiego
Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę
10 -12 h dziennie/ ponad 40 h tygodniowo/ 200 h lub więcej miesięcznie - nadgodziny płatne
Zakwaterowanie na miejscu w firmie, bezpłatnie przez pierwszy miesiąc pracy
Dojazd na budowę i powrót z budowy zapewniony przez pracodawcę,
Sprzet do pracy zapewniony przez pracodawce
Wynagrodzenie - 12.85 euro brutto/ godzinę

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12.85

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica