Malarz / Piaskarz - Francja, okolice Annecy

Umowa o pracę
O firmie ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia.
Sposób aplikowania: Wyślij swoje CV na francja@​aterima-work.pl lub zadzwoń: +48 12 341 17 03
Publikujący ofertę

Opis

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.

Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Malarz / Piaskarz - Francja

Miejsce pracy: Francja, okolice Annecy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • badania wysokościowe na podstawie naszego skierowania
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego

Obowiązki:

  • renowacje domków drewnianych : piaskowanie,
  • przygotowywanie podłoża, malowanie

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 31 lipca z możliwością przedłużenia
  • 13,50 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne dodatkowo (powyżej 35 godz. stawka 16,88 EUR brutto / h, powyżej 43 godz. stawka 20,25 EUR brutto / h)
  • zagwarantowany posiłek podczas wyjazdów na budowy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS
  • opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.50

Lokalizacja

Francja, Europa Zachodnia, Zagranica