Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

KIEROWNIK BUDOWY (M/K/D)

O firmie Firma Kieniksman specjalizuje się w projektowaniu i budowie infrastruktury technicznej. Ich nacisk na precyzję i ciągłe doskonalenie sprawiają, że są pionierami innowacji na rynku. To właśnie dzięki takiemu podejściu tworzą rozwiązania, które zdobywają uznanie wśród czołowych graczy na europejskim rynku telekomunikacyjnym.
Sposób aplikowania: p.michta@kieniksman.de, +48 502 417 719

Firma Kieniksman specjalizuje się w projektowaniu i budowie infrastruktury technicznej. Ich nacisk na precyzję i ciągłe doskonalenie sprawiają, że są pionierami innowacji na rynku. To właśnie dzięki takiemu podejściu tworzą rozwiązania, które zdobywają uznanie wśród czołowych graczy na europejskim rynku telekomunikacyjnym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Liczba wakatów:

 Zadania:

  • umieszczenia na terenie budowy, w dostępnym miejscu, tablicy informacyjnej budowy oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
  • skuteczne zabezpieczenie terenu, na którym mają być realizowane prace (z uwzględnieniem zlokalizowanych na obszarze budowy innych obiektów budowlanych, urządzeń technicznych, punktów osnowy geodezyjnej, a także elementów podlegających ochronie środowiska),
  • potwierdzenia wpisem do dziennika budowy otrzymania od inwestora wymaganego prawem projektu budowlanego i technicznego,
  • koordynacja pracy zespołu.

 Wymagania:

  • Umiejętności dobrej komunikacji ze współpracownikami,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Zdolność dostosowania się, organizacji oraz przejmowania inicjatywy w sytuacjach wymagających,
  • Pracy z dokumentami i wszystkiego, co się z tym wiąże tj. dokładność, skrupulatność,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

⚫ Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Możliwość zjazdów do Polski według indywidualnych ustaleń,
  • Pomoc w organizacji, załatwianiu formalności związanych z podjęciem pracy,
  • Samochód służbowy,
  • Dodatkowa premia od wykonanej pracy,
  • Praca w systemie 3/1.

 Chcesz zostać częścią naszego zespołu i przyczynić się do wspólnego rozwoju? To bardzo nas cieszy! Prześlij swoją aplikację e-mailem do naszego działu personalnego: p.michta@kieniksman.de

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy? Zajrzyj tu: www.kieniksman.de

 Adres e-mail: p.michta@kieniksman.de

 Tel.: +48 502 417 719

 Serdecznie zapraszamy!

Proces rekrutacji nadzoruje firma BBHM.

bbhm.eu

Polityka prywatności *

Administratorem danych osobowych jest Garten & Landschaftsbau - Straßenbau Piotr Kieniksman Lohwisch 8 22045 Hamburg Tel. 01776748909 Fax. 04066935011 Email. kieniksman@gmx.de Finanzamt Hamburg Wandsbek Steuer Nr.51/117/00380 Ust ID :DE248657727.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Garten & Landschaftsbau - Straßenbau Piotr Kieniksman Lohwisch 8 22045 Hamburg Tel. 01776748909 Fax. 04066935011 Email. kieniksman@gmx.de Finanzamt Hamburg Wandsbek Steuer Nr.51/117/00380 Ust ID :DE248657727, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kieniksman@gmx.de

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) ---

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica