Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Spawacz prefabrykatów betonowych - MMA 111

Umowa o pracę
O firmie Niemiecka firma budowlana, działająca na rynku ponad 70 lat, oferująca kompleksową gamę usług dla wszelkiego rodzaju projektów budowlanych.
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma budowlana, działająca na rynku ponad 70 lat, oferująca kompleksową gamę usług dla wszelkiego rodzaju projektów budowlanych zatrudni pracownika na stanowisko:

Spawacz prefabrykatów betonowych

Stawka: 20 euro/brutto godzina

Miejsce pracy: 73432 Aalen

Zadania:

  • Wykonywanie połączeń spawanych w ramach montażu prefabrykatów betonowych,
  • Pomoc/wsparcie współpracowników podczas montażu.

Wymagania:

  • Umiejętność spawania elektrodą, metoda 111,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Zręczność i umiejętność techniczna,
  • Brak lęku wysokości,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Diety- jeśli miejsce budowy jest dalej niż 50 km od siedziby firmy,
  • Zjazdy do domu co 14 dni jako przedłużony weekend (piątek- niedziela),
  • Godziny nadliczbowe.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 537 504 404 bądź przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „SPAWACZ” – oddzwonię!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 18000

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica