Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Pomocnik budowlany - farmy fotowoltaiczne - Niemcy

Umowa o pracę
O firmie Firma zajmująca się wysokiej jakości rozwiązaniami elektrowni słonecznych „pod klucz” z możliwością dostarczania najlepszych usług.
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl 536548851

Firma zajmująca się wysokiej jakości rozwiązaniami elektrowni słonecznych „pod klucz” z możliwością dostarczania najlepszych usług zatrudni pracownika na stanowisko :

Pomocnik  budowlany – farmy fotowoltaiczne

Wynagrodzenie:  Od 14 euro brutto/h

Miejsce pracy: Projekty w Polsce i zagranicą – Niemcy, Tüpatz, Fuchsstadt - wyjazdy z Krakowa.

Zadania:

  • Proste prace budowlane i montażowe takie jak: przygotowanie pod budowę konstrukcji stalowych na której stoją farmy fotowoltaiczne,
  • Sprzątanie po montażu,
  • Pomoc przy wylewaniu fundamentów.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych,
  • Elastyczność – kandydat jest wysyłany na różne projekty, nie można ich wybierać.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
  • Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych domach na koszt pracodawcy,
  • Zorganizowane dojazdy na projekty,
  • Praca w systemie 7/2,
  • Odzież ochronną (płaszcze przeciwdeszczowe, kalosze i kaski).

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FARMY” – oddzwonię!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 60

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica