Wykończenie wewnętrzne

O firmie Firma budowlana poszukuje pracowników na wykończenie wewnętrzne.
Sposób aplikowania: Zainteresowanych osób proszę wysyłać sms lub dzwonić + 48791194623.
Publikujący ofertę

Opis

Pracownik wykończenia wewnętrznego

Obowiązki:

  • prace ogólnobudowlane przy wykończeniu budynków
  • wykończenia wnętrz: malowanie, montaż płyt, montaż listew, gipsowanie, kładzenie i naprawa glazury, prace stolarskie, szpachlowanie, tynkowanie
  • przygotowanie ścian i sufitów, montaż k-g

Jest wymagane doświadczenie zawodowe jako pracownik wykończeniowy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 18 - 20 zł/godz. netto
  • Zakwaterowanie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, w przyszłości możliwe przejście na umowę o pracy
  • Badanie lekarskie, szkolenie BHP, odzież robocza;

Zainteresowanych osób proszę wysłać wiadomość lub zadzwonić pod numer + 48791194623.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 20

Lokalizacja

Wrocław, dolnośląskie, Polska