Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Malarz natryskowy

Umowa o pracę
O firmie 1ToDrive to ambitna i profesjonalna firma zajmująca się długoterminowym zatrudnieniem, która swoje korzenie ma w Holandii. Posiadamy biura rekrutacyjne w Polsce, Rumunii i na Litwie. Robimy to już od wielu lat i w tym czasie udało nam się zbudować i utrzymać szeroką sieć profesjonalistów w całej Europie.
Sposób aplikowania: e-mail
Publikujący ofertę

Opis

Dla naszego klienta, działającego w branży budowlanej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

MALARZ NATRYSKOWY
Miejsce pracy: Odense (Dania)
Zakres obowiązków:
  • Malowanie natryskowe konstrukcji stalowych
  • Praca na wysokości
  • Elastyczność, otwartość na pracę w ciągu dnia lub na zmiany (w zależności od projektu)
Wymagania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Certyfikat potwierdzający umiejętności malowania natryskowego (wszelkie rodzaje możliwe)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Certyfikat IPAF – jeśli nie masz, pomożemy Ci go załatwić
  • Prawo jazdy kat. B (aplikując, poinformuj nas, jeśli go nie posiadasz)
  • Obywatelstwo w kraju Unii Europejskiej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie u Duńskiego pracodawcy
  • Czas pracy 40 godzin + nadgodziny (52 godziny pracy tygodniowo)
  • Komfortowe, bezpłatne zakwaterowanie w Danii (własny pokój w mieszkaniu 4-osobowym)
  • Stawka godzinowa €15 netto / godzinę
  • Transport do/z pracy
  • Ubrania robocze (jeżeli nie masz własnych – odtrącane z pensji)
  • Narzędzia ręczne zapewnione przez pracodawcę
  • Udział w 3-miesięcznym projekcie
Zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV na adres jobs@1todrive.com

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 0

Lokalizacja

Dania, Skandynawia, Zagranica