Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Lider na budowie

Umowa o pracę
O firmie Jesteśmy częścią, założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL, która jest liderem na polskim rynku zatrudnienia.
Sposób aplikowania: Proszę przesłać cv na adres magdalena.czacharowska@ewl.com.pl z dopiskiem "lider na budowie"
Publikujący ofertę

Opis

Lider na budowie - sucha zabudowa

Miejsce pracy – Hamburg

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: lider ds. suchej zabudowy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy
  • Zakwaterowanie płatne maksymalnie 300 euro w pełni wyposażone (pokój 2 osobowy)
  • Możliwość skorzystania z pokoju 1 osobowego w kwocie 500 euro miesięcznie
  • Stawkę godzinową 19€ brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku – minimum 40 godzin w tygodniu
  • Pracę w godzinach 7:00-16:00
  • Samochód służbowy w pracy oraz na dojazd i powrót z pracy
  • Ubranie robocze
  • W przypadku większego zapotrzebowania możliwość pracy w sobotę
  • Pracę przy budowie nowych obiektów oraz renowacji starszych obiektów
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc
  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

  • Rejestrowanie codziennych zadań na placu budowy i przydzielanie personelu
  • Koordynacja personelu i materiałów
  • Współpraca z innymi kierownikami na placu budowy
  • Czytanie planów budowy i odpowiednia interpretacja
  • Szybkie reagowanie na braki materiałowe aby nie stanowiło to zatrzymania prac
  • Samodzielne przeliczanie wymaganych ilości materiału i przekazywanie informacji do kierownika
  • W sytuacjach kryzysowych samodzielna organizacja materiałów, np. zakup w pobliskim markecie budowlanym
  • Rejestracja czasu pracy personelu

WYMAGANIA:

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność zarządzania ludźmi i zarządzania czasem
  • Punktualność
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Chęć nawiązania stałej współpracy

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 19

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica