Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

SPECJALISTA DS. SERWISU

Umowa o pracę
O firmie KLIMAOPTIMA SERWIS SP. Z O.O.
Sposób aplikowania: mail

Firma Klimaoptima Serwis Sp. z o.o. zajmuje się instalacjami HVAC w zakresie: przeglądy okresowe, remonty i modernizacja, montaż, wymiana i instalacja urządzeń, pomiary wentylacyjne/ hydrauliczne, ekspertyzy i audyty, projekty, realizacje typu fit out w zakresie instalacji HVAC.

Lokalizacja:

Warszawa, Katowice, praca w terenie

Opis stanowiska:

  • prace przy eksploatacji, konserwacji, przeglądach oraz remontach instalacji i urządzeń technicznych,
  • montaż, uruchomienie i serwis jednostek klimatyzacyjnych,
  • konserwacja i serwis urządzeń oraz systemów wentylacyjnych,
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Opis wymagań:

  • znajomość budowy oraz doświadczenie w obsłudze, montażu i serwisie systemów oraz urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych,
  • wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe - w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów wentylacji, kanalizacji i chłodnictwa, automatyka, mechanika, hydraulika,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP grup: 1 i 2 w zakresie eksploatacji,
  • świadectwo kwalifikacyjne F-gaz.
  • Gotowość do delegacji.

Oferowane korzyści:

  •  Pakiet medyczny Enel-med.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 6000

Lokalizacja

Cała Polska, Polska