Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Mechanik instalacji sanitarnej i grzewczej

Umowa o pracę
O firmie beegy, przedsiębiorstwo należące do MVV Energie AG, jest dostawcą produktów i usług w zakresie odnawialnych, zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych. Innowacyjne usługi, takie jak instalacje fotowoltaiczne, inteligentne sterowanie ładowaniem dla pojazdów elektrycznych oraz montaż i instalacja nowoczesnych i regeneracyjnych instalacji grzewczych optymalnie uzupełniają portfolio produktów w obszarze energii słonecznej.

Wciąż się rozwijamy i w celu wzmocnienia naszego zespołu w lokalizacjach: Mannheim/Kiel/Frankfurt a.M. w ramach bezpośredniego stałego zatrudnienia na pełen etat poszukujemy osób na stanowisko
Sposób aplikowania: justyna.pietrzak@beegy.com

beegy, przedsiębiorstwo należące do MVV Energie AG, jest dostawcą produktów i usług w zakresie odnawialnych, zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych. Innowacyjne usługi, takie jak instalacje fotowoltaiczne, inteligentne sterowanie ładowaniem dla pojazdów elektrycznych oraz montaż i instalacja nowoczesnych i regeneracyjnych instalacji grzewczych optymalnie uzupełniają portfolio produktów w obszarze energii słonecznej.

Wciąż się rozwijamy i w celu wzmocnienia naszego zespołu w lokalizacji: Mannheim/Kiel/Frankfurt a.M. w ramach bezpośredniego stałego zatrudnienia na pełen etat poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik instalacji z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej SHK/HKLS (m/k/i)

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w przyszłościowej branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem 3100-4450 EUR/Brutto + Bonusy+ Dodatek żywieniowy
  • Przejrzystą ścieżkę kariery z regularnymi możliwościami doskonalenia zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownika zespołu w przypadku dobrych predyspozycji/kwalifikacji
  • Wsparcie finansowe na potrzeby uznania zdobytego wykształcenia (w stopniu mistrza) i ukończonych szkoleń/studiów
  • Stałe prawo do urlopu w wymiarze 30 dni rocznie i korzystanie z konta nadgodzin
  • System jednozmianowy i wolne weekendy, płatne nadgodziny
  • Pełny zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec
  • Dodatek za posiłki w wysokości 14 EUR lub 28 EUR za pracę w terenie (nieopodatkowany)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i zmotywowany zespół
  • Sfinansowanie kursu języka niemieckiego w przypadku nieznajomości niemieckiego

Czekają na Ciebie ciekawe zadania, takie jak:

  • Montaż i instalacja nowoczesnych i regeneracyjnych instalacji grzewczych wraz z odpowiednim orurowaniem
  • Konserwacja i serwisowanie instalacji i systemów
  • Analiza i naprawa usterek instalacji u naszych klientów
  • Cyfrowa dokumentacja naszych raportów z czynności i konserwacji oraz protokołów usterek
  • Doradztwo i wsparcie dla naszych klientów w kwestiach technicznych

Nasze wymagania:

  • Ukończone wykształcenie w zakresie mistrza techniki grzewczej, mechanika urządzeń techniki sanitarnej, grzewczej, montera instalacji gazowych, inżyniera instalacji grzewczych, montera instalacji wodnych, inżyniera instalacji centralnego ogrzewania lub montera wentylacji
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w naprawie i konserwacji różnych marek grzewczych, jak również w obsłudze z systemami regulacji ogrzewania w prywatnych gospodarstwach domowych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 20300

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica