Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Cieśla szalunkowy

Umowa o pracę
O firmie Link2europe
Sposób aplikowania: WYślij CV

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Holandii

 Opis stanowiska:

praca na niezależnym stanowisku jako cieśla szalunkowy przy budowie fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne.

sprawdzanie betonu i obliczanie obciążeń.

samodzielne wykonywanie drewnianych szalunków i montaż elementów prefabrykowanych.

tworzenie konstrukcji betonowych rynien.

przygotowanie i instalacja klamer, wiercenie pod kotwę, osadzenie kotwy i dbanie o prawidłowe wiązanie.

praca z wykorzystaniem zrobotyzowanych tachimetrów (Roboty Total Station).

rozładunek elementów z ciężarówki.

szkolenie nowych pracowników.

dbanie o bezpieczeństwo w pracy.

praca na zewnątrz, na terenie całej Holandii.

 Wymagania:

min. 5 lat doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy.

dobra znajomość języka angielskiego.

własne auto.

wykształcenie w zawodzie cieśla.

umiejętność pracy w zespole.

certyfikat vca

 Oferujemy:

zatrudnienie długoterminowe na warunkach holenderskich.

wynagrodzenie: €500 netto na tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)

gwarantowane 40h pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).

zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)

ubezpieczenie

zwrot kosztów dojazdu - 0,19€/km.

dodatek za czas poświęcony na dojazd do/z miejsca budowy (dot. dojazdów powyżej 60 min.).

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515 233 504

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 500

Lokalizacja

Zagranica