Zbrojarz

Umowa o pracę
Zbrojarz
O firmie Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.
Sposób aplikowania: poprzez przesłanie CV

Opis

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Zbrojarz

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;
  • praca na hali produkcyjnej;
  • montowanie zbrojeń w formach;
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami;
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność wiązania cęgami;
  • chęć do nauki nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowym atutem będzie

  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Chętnie zatrudnimy osoby bez doświadczenia albo do przyuczenia!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 6500

Lokalizacja

Mszczonów, mazowieckie, Polska