Instalator - 2700€ netto + darmowe zakwaterowanie

Umowa o pracę
O firmie Austriacka firma zatrudni pracownika na stanowisko :instalator.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Opis

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Salzburg (Austria).
  • Montaż, instalacja i konserwacja systemów i urządzeń instalacyjnych w budynkach, takich jak systemy grzewcze, klimatyzacyjne,  wodno-kanalizacyjne itp.
  • Wykonywanie pomiarów i przygotowywanie planów instalacji zgodnie z rysunkami technicznymi oraz specyfikacjami projektowymi.
  • Kontrola jakości wykonanych instalacji oraz usuwanie ewentualnych usterek.
  • Małe prace spawalnicze / lutowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako instalator, w tym znajomość technik montażu i konserwacji różnych systemów instalacyjnych.
  • Umiejętność montażu zgodnie z rysunkiem technicznym/planem.
  • Znajomość narzędzi, sprzętu i materiałów używanych podczas prac instalacyjnych.
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w instalacjach.
  • Język niemiecki średniozaawansowany (b1).
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy:

  • 2700€ netto miesięcznie.
  • Umowę o pracę na austriackich warunkach.
  • Ubezpieczenie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Wsparcia polskojęzycznych koordynatorów.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.900

Lokalizacja

Zagranica