Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Operator maszyn budowlanych z niemieckim

Umowa o pracę
O firmie Niemiecka firma zajmująca się systemami zabezpieczeń przeciwpowodziowych.
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się systemami zabezpieczeń przeciwpowodziowych  zatrudni pracownika na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: baza Verl, praca po całych Niemczech

Stawka: 18 €--20 € brutto/h + diety i dodatki

Zadania:

  • Obsługa maszyn budowlanych,
  • Zabezpieczenia placu budowy, kierowanie i obsługa maszyn budowlanych i sprzętu do robót ziemnych,
  • Przenoszenie mas ziemnych za pomocą koparek,
  • Konserwacja i przebudowa maszyn i sprzętów budowlanych.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Język niemiecki przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym,
  • Ukończone szkolenie zawodowe jako kierowca maszyn budowlanych,
  • Doświadczenie zawodowe będzie mile widziane.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,
  • Diety + premia inflacyjna,
  • Dwa razy w roku dodatkowe wypłaty roczne po 1000 euro,
  • Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR” – na pewno oddzwonię!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 19000

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica