KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Umowa o pracę
O firmie OTIS to największy producent dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz systemów transportu pionowego na świecie. Od ponad 160 lat z naszych urządzeń korzystają miliony osób. To dla naszych Klientów wciąż wyznaczamy standardy w branży, którą stworzyliśmy. Stawiamy na rozwój nowych technologii, nie zapominając o naszej tradycji i historii.
Sposób aplikowania: elzbieta.michalec@otis.com
Publikujący ofertę

Opis

KONCERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

(windy i schody ruchome)

Miejsce pracy: rekrutujemy w całej Polsce/ praca lokalnie

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych: wind i/lub schodów ruchomych
  • Kontakt z klientami i sprzedaż części zamiennych konserwowanych urządzeń
  • Pełnienie dyżurów i uczestniczenie w interwencjach

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na konserwację wymaganych urządzeń dźwigowych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Min. rok doświadczenia jako samodzielny konserwator/ lub 2 lata jako Pomocnik

Mile widziane

  • Chęć doskonalenia, podnoszenia kompetencji i rozwoju w kierunku Experta

*możliwość przyuczenia do zawodu i zatrudnienie na stanowisku POMOCNIKA KONSERWATORA wraz z refundacja egzaminów UDT, wymagania: uprawnienia SEP do 1kV, czynne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w elektryce i zdolność do pracy na wys. pow. 3m

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 99999

Lokalizacja

Cała Polska, Polska