technik budownictwa/zaopatrzeniowiec budowy

B2B/ Działalność
O firmie Firma budowlana w Komornikach
Sposób aplikowania: CV
Publikujący ofertę

Opis

Koordynator/zaopatrzeniowiec budowy

Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Osoba pracująca na powyższym stanowisku będzie zajmować się zarządzaniem procesem produkcyjnym na budowach.

Obowiązki:

- obliczanie materiałów niezbędnych do budowy na bazie projektu budowlanego

- zamawianie materiałów z hurtowni

- dostarczanie w busie materiałów na budowę

- koordynacja ekip budowlanych

- zarządzanie i planowanie całego procesu budowy

Umiejętności:

- prawo jazdy kat.B

- doświadczenie budowlane lub wykształcenie budowlane (również techniczne)

Mile widziany technik budownictwa.

Baza firmy znajduje się w Komornikach. Budujemy w Poznaniu i okolicach.

Wynagrodzenie i warunki

  • Wynagrodzenie będzie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Lista umiejętności jest długa, musimy zweryfikować jakie zadania będziesz w stanie przejąć.

Jak złożyć aplikację ?

  • Prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz listę umiejętności z sekcji „Wymagania”, które posiadasz, na adres: kontakt@mytkowski.pl
  • Jeżeli posiadasz inne umiejętności lub doświadczenia i uważasz, że mogą być dla nas przydatne to również umieść je w CV.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 4000

Lokalizacja

Komorniki, wielkopolskie, Polska