MAJSTER/BRYGADZISTA - NIEMCY

Umowa o pracę
O firmie ERBUD INTERNATIONAL to jedna ze Spółek wchodzących w skład Grupy ERBUD - czołowej grupy budowlanej w Polsce.
Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na adres: marta.barszczewska@erbud.pl
Publikujący ofertę

Opis

ERBUD INTERNATIONAL to jedna ze Spółek wchodzących w skład Grupy ERBUD - czołowej grupy budowlanej w Polsce.

W chwili obecnej, w związku z nowymi kontraktami w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

BRYGADZISTA/MAJSTER

Zakres zadań:
- kierowanie robotami na budowie – bezpośredni nadzór nad brygadami;
- kontrola jakości wykonywanych robót;
- planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji kontraktu;
- bieżąca kontrola zużycia materiałów;

Oczekiwania:
- doświadczenie w realizacji stanów surowych i robót żelbetowych;
- umiejętność organizacji pracy brygad roboczych;
- dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy;
- podstawowa znajomość języka niemieckiego;
- gotowość do wyjazdu do pracy za granicą;

Oferujemy:
- pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pracę od poniedziałku do piątku;
- zapewniamy komfortowe zakwaterowanie, przejazd z kontraktu w dwie strony, dojazd do pracy;

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 10000

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica