Monter płyt kartonowo-gipsowych / Regipsiarz

Umowa o pracę
O firmie ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia.
Sposób aplikowania: Wyślij swoje CV na francja@​aterima-work.pl lub zadzwoń: +48 12 341 17 03
Publikujący ofertę

Opis

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.

Miejsce pracy: Francja, region Bretania

Obowiązki:

  • montaż płyt g-k z dociepleniem wewnętrznym (tzw. doublage)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego
  • prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód do dyspozycji
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 13,60 EUR brutto / godz. (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • dodatek żywieniowy 10,10 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.60

Lokalizacja

Francja, Europa Zachodnia, Zagranica