Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Pracownik fizyczny-ciągnięcie kabli przemysłowych

Umowa o pracę
O firmie Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy specjalizującej się w budowie instalacji okablowanych, rurociągów, ciepłownictwa oraz przyłączania i uzdatniania wody - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik fizyczny
(ciągnięcie kabli przemysłowych)

Miejsce pracy: Sint-Gillis Waas, Belgia
Sposób aplikowania: Aplikuj przez formularz aplikacyjny

Opis

 Opis stanowiska:

  • ciągnięcie kabli (nad ziemią) w zakładach przemysłowych, petrochemicznych i/lub chemicznych.
  • praca w małych, niezależnych zespołach.
  • praca na zewnątrz, na wysokości.
  • realizowanie projektów w obszarze Antwerpii i Gandawy.

 Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego.
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy przy ciągnięciu kabli na wysokości w zakładach przemysłowych, petrochemicznych i/lub chemicznych.
  • certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu).
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (możliwość wynajmu auta agencyjnego - 7,5 €/dzień) - warunek konieczny.
  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej (na wysokości).

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach (praca na długi czas, 3-dniowy okres próbny).
  • stawkę: 14,57 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4145 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2245 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin).
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania 80 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 14,57

Lokalizacja

Europa Zachodnia, Zagranica