Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

Umowa o pracę
O firmie Firma „VENTI” powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Specjalizujemy się w realizacji kontraktów budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej oraz w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, oferująca rozwiązania liderów w branży. Współpracując z Klientami, stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem maila kadry@venti.tech lub kontakt pod nr 881-207-015
Publikujący ofertę

Opis

Firma VENTI  Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko:

(Praca na terenie całego Kraju w delegacjach od poniedziałku do piątku. Zapełniamy noclegi oraz dojazd, wypłacamy diety. W piątki pracujemy krócej do 14:00)

Zadania:

-  wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych;

-  układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia;

-  montaż specjalistycznych urządzeń do przepływu wody i gazu;

-  usuwanie awarii wodociągowych;

-  wykonywanie innych zadań związanych z powyższym;

Wymagania:

- doświadczenie w branży sanitarnej i motywacja do pracy,

Mile widziane kursy w zakresie: obsługi zgrzewarek, zagęszczarek, ubijaków wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych.

Oferujemy:

- prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

- ubezpieczenie grupowe,

- pracę na terenie całego Kraju od poniedziałku do piątku,

- zatrudnienie w stabilnej firmie.

Zainteresowanych proszę o aplikowanie

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 6000

Lokalizacja

Cała Polska, Polska