Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Monter fasad aluminionych / elewacyjnych

Umowa o pracę
O firmie 1ToDrive to ambitna i profesjonalna firma zajmująca się długoterminowym zatrudnieniem, która swoje korzenie ma w Holandii. Posiadamy biura rekrutacyjne w Polsce, Rumunii i na Litwie. Robimy to już od wielu lat i w tym czasie udało nam się zbudować i utrzymać szeroką sieć profesjonalistów w całej Europie.
Sposób aplikowania: e-mail

Dla naszego klienta, działającego w branży budowlanej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

MONTER FASAD ALUMINIOWYCH / ELEWACYJNYCH
Miejsce pracy: Odense, Dania
Zakres obowiązków:
  • Montaż fasad aluminiowych lub szklanych
  • Montaż konstrukcji bazowej pod panele ALU
  • Czytanie rysunków i planów, aby określić wymagania materiałowe i sekwencje zadań.
  • Elastyczność, otwartość na pracę w ciągu dnia lub na zmiany (w zależności od projektu)

Wymagania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Certyfikat IPAF
  • Certyfikat BHP / SCC lub VCA (lub gotowość wyrobienia)
  • Prawo jazdy kat. B (aplikując, poinformuj nas, jeśli go nie posiadasz)
  • Obywatelstwo w kraju Unii Europejskiej

Oferujemy:
  • Zatrudnienie u Duńskiego pracodawcy
  • Czas pracy 40 godzin + nadgodziny (52 godziny pracy tygodniowo)
  • Komfortowe, bezpłatne zakwaterowanie w Danii (własny pokój w mieszkaniu 4-osobowym)
  • Stawka godzinowa €15 netto / godzinę
  • Ubezpieczenie zdrowotne i fundusz emerytalny opłacane z wynagrodzenia, bez potrąceń
  • Transport ( w razie potrzeby organizujemy transport) - Jeśli przyjeżdżasz własnym samochodem, płacimy bezpośrednie koszty (wysyłasz paragony) z kraju ojczystego do Danii, a w Danii otrzymujesz zasiłek na kilometry.
  • Ubrania robocze (jeżeli nie masz własnych – odtrącane z pensji)
  • Narzędzia ręczne zapewnione przez pracodawcę
  • Pracę na dłuższy okres czasu
Zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV na adres jobs@1todrive.com

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 0

Lokalizacja

Dania, Skandynawia, Zagranica