Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Elektryk

Umowa o pracę
Elektryk
O firmie Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Elektryk
Sposób aplikowania: Aplikacje prosimy składać na stronie: www.strabag.pl/kariera Kandydatów prosimy o kontakt z:  STRABAG BMTI Sp. z o.o.  Agnieszka Chojecka  tel. + 48  734 732 352 Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Opis

Zadania:

  • montaże oraz demontaże wytwórni mas bitumicznych;
  • serwisowanie, naprawy oraz modernizacja wytwórni;
  • stały nadzór nad utrzymaniem w ruchu oraz usprawnieniem pracy wytwórni.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe;
  • uprawnienia zawodowe;
  • zdolność do podejmowania decyzji w zakresie wykonywanych prac, pod presją czasu i w odniesieniu do warunków pracy panujących na budowie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach;
  • gotowość do wyjazdów dyżurnych i awaryjnych;
  • obowiązkowość, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, także na stanowiska biurowe
  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 0

Lokalizacja

Cała Polska, Polska